Technologie

360° produktová fotografie

Jako světový lídr v oblasti produktové fotografie softwarových a vizualizačních technologií se snažíme zlepšit metody a kvalitu prohlížení produktu. Vytváříme fotografický software nové generace pro automatizovanou produktovou fotografii. Naše technologické inovace definují globální standardy a směry vývoje v kategorii online prohlížení produktu.

shoe-1

IQ Maska

IQ Mask

Toto je celosvětově jediná inteligentní technologie automatického odstraňování pozadí.

Pracuje na pozadí - není třeba o tom vědět nebo se o cokoli starat.

Platforma se pootočí, fotoaparát pořídí další snímek a pozadí z již pořízených záběrů je odstraněno - rychle a přesně. I v nejmenších detailech.

h-point

Proč odstraňovat pozadí ?

Každý fotograf ví, že pro získání dobrého záběru musí být výrobek perfektně nasituován a nasvícen, aby správně prezentoval svou image a kvalitu. To je důvod, proč profesionální fotografové tráví se svými záběry obrovské množství času.

V ORBITVU jsme přijali stejný přístup. Jediný rozdíl je ten, že ORBITVU zařízení to dělá automatizovaně a několikanásobně rychleji než lidé.

S IQ maskou se můžete zaměřit na osvětlení produktů správným způsobem, aby jste dostali jasnost detailů, hran a věrně reprodukovali barvu a přirozenost produktu. Také můžete zobrazit produkt na pozadí dle vašeho výběru, kde to bude vypadat nejlépe. Co je nemožné pro jiné, je snadné pro ORBITVU.h-point

ORBITVU versus ostatní řešení

Přístup ORBITVU je naprosto odlišný od toho co najdete v kompaktních studiích jiných výrobců.

Ostatní přistupují k tématu úplně opačným způsobem než my: soustřeďují se na pozadí, my na produkt... Porovnání mezi ORBITVU technologií automatického odstranění pozadí a odstranění pozadí konkurenčních technologií ukazuje na skutečnost, že ORBITVU technologie odstraní pozadí bezkonkurenčně.

Konkurenční řešení a produkty jsou osvětleny tak intenzivním paprskem světla, které září a stává se téměř neviditelným. Poté se toto světlo změní na transparentní, které jen dává dojem, že je pozadí odstraněné. Bohužel, toto pozadí je tam vlastně pořád a výrobek nevypadá moc dobře. Proč? Přesvědčte se sami:right-arrow ORBITVU

shoe-2
  • Realisticky reprodukované barvy
  • Zachování hloubky
  • Výrazné okraje výrobku (i u bílých produktů)
  • Viditelné detaily

right-arrow Ostatní řešení

shoe-2
  • Nedostatek hloubky a detailů
  • Rozmazané hrany
h-point

Vaše vlastní umělá inteligence

Jsme jediná společnost na světě, která nabízí řešení založená na inteligentních algoritmech, které identifikují, analyzují a zlepšují nedokonalosti obrázku

Dokonce i když zachytíte nestejné okraje, neočekávané nečistoty, šmouhy nebo cizí předměty, které nejsou součástí fotografovaného produktu, budou automaticky identifikovány a odstraněny, abychom Vám ušetřili čas od ztráty při opětovném focení.

shoe-3
h-point

Náročné produkty

ORBITVU řešení s technologií IQ Mask jsou jediným nástrojem na světě ke správnému fotografování a odstraňování pozadí od produktů klasifikovaným jako obtížné nebo velmi obtížné k fotografování, především bílých, lesklých, průhledných nebo poloprůhledných objektů, jak ve statické tak v 360° fotografii

Mnoho našich zákazníků před jejich rozhodnutí o koupi ORBITVU testovala jiná řešení. Bohužel, pracovala pouze v některých případech a zejména při focení barevných produktů. To je vážný problém, kterému budete muset čelit v budoucnu, i když máte v plánu fotografovat pouze barevné výrobky.

Bílá
Bílá
Transparentní
Transparentní
Lesklá
Lesklá
Transparentní
Transparentní
Více
Auto Cropping

Automatické odstranění pozadí

Každý ví, kolik času zabere správné nastavení výrobku, jeho oříznutí, udržovat adekvátní okraje, velikost snímku a celkový soulad s ostatními fotografiemi výrobků prezentovaných na webu.

S auto-oříznutím, software automaticky identifikuje velikost objektu, ořízne obraz a vyškáluje do určité velikosti. Jako výsledek, dostanete přesně oříznuté záběry všech vašich produktů.

right-arrow ODSTRANIT POZADÍ

Multi-Jádro

Multi-Core

Většina řešení, které jsou k dispozici na trhu, byla vytvořena na základě zastaralých technologiích.

To je důvod, proč nevyužívají plných schopností procesoru Vašeho počítače a fungují několikrát pomaleji

ORBITVU technologie využívá plný výkon procesoru počítače využívajícím každé jádro k provedení úkolu. Z tohoto důvodu, namísto pouze jednoho úkolu, provede několik úloh současně a jeho pracovní frekvence je bezkonkurenční i pro velmi vysoké rozlišení obrázků.

Díky multi-core technologii, můžete dosáhnout neuvěřitelných efektů v neuvěřitelně krátké době. Zde jsou některé příklady:

360° prezentace + 36 fotografií s odstraněným pozadím = 2,5 minuty

4 rozdílné produktové fotografie s odstraněným pozadím = 40 vteřiny

4 rozdílné produktové fotografie s pozadím = 30 vteřiny

Více
M-View

M-View

Problémem na trhu je spolupráce technologie 360° fotografie s technologií zařízení na kterém je zobrazována.

Většinou výrobky mohou být správně zobrazeny pouze pomocí jedné technologie, zatímco ostatní technologie nepodporují.

To není problém pro ORBITVU. Vzhledem k M-View (Multi View), způsob a režim technologie displeje automaticky upraví zařízení, a nemají žádný vliv na dobu potřebnou pro otevření prezentace. ORBITVU řešení využívá jak HTML5 tak Flash technologie, a tak nabízí nejlepší možný zážitek produktu bez ohledu na zařízení nebo technologie.

techs
h-point

Vyzkoušejte si sami…

Znáte někoho kdo má jiné vybavení než Vy ? Nebo Vy sám máte zařízení používající různé technologie?

Nejjednodušší způsob, jak otestovat technologii ORBITVU M-view je oskenování tohoto kódu s každým zařízením, které aktuálně využíváte.

h-point

Proč dvě technologie: HTML5 a Flash?

Někdo by se mohl zeptat, proč vyvíjíme dvě technologie pro prezentování výrobků při předvídání zániku Flash?

Vyvíjíme dvě nezávislé technologie, protože věříme, že to je pro nás jediný způsob, aby jsme byli schopni nabídnout nejvyšší kvalitu prohlížení produktů za jakýchkoliv podmínek a na jakémkoli zařízení.

HTML5 funguje velmi dobře na moderních mobilních zařízení, ale přináší mnoho komplikací se staršími prohlížeči, které nemohou využívat HTML5 výhody.

Použití Flash poskytuje nejen optimální kvalitu na starších prohlížečích, ale také umožňuje publikovat prezentace výrobků na stránkách, které neumožňují použití externích skriptů HTML5, jako je například e-Bay nebo Facebook.

Více

LED osvětlení

LED Power Lighting

Systém tisíců speciálních LED diod ovládaných vyspělou elektronikou.

Výsledek? Světlo o 35,000 lumenů [lm] k perfektnímu nasvícení Vašeho produktu – jako kdyby jste měl k dispozici profesionální studio. Žádné limity a vždy perfektní produktová fotografie bez šumu, perfektně ostrá a s přirozenými barvami.

h-point

Barvy

Vysoký CRI parametr (hodnota indexu svítivosti) > 85 světelného spektra přizpůsobených fotoaparátu získá zcela pravdivou, realistickou a nekompromisní reprodukci barev produktu.

Vy i Vaši zákazníci to ocení; Zákazníci nebudou zklamáni z dodaného výrobku a oceníte dramatické snížení počtu vrácených produktů, které vypadají jinak on-line, než ve skutečnosti.h-point

Možnosti

6 nezávisle řízených panelů Vám poskytne plnou flexibilitu provozu.

Budete mít možnost pracovat jako profesionální fotograf, například pomocí kontrastního osvětlení, které slibuje úžasné vizuální efekty: hloubku, údaje o výrobku, a podrobnosti o jeho struktuře.

Pokud nejste obeznámeni s principy nastavení světla, můžete použít předdefinované profily nastavení světel, určené speciálně pro snímání různých typů výrobků. Jsou ideální jak pro ty, kteří nevědí jak fotit, tak pro zkušené fotografy pro maximální zrychlení.

Více

Válcový osvětlovací systém

Cylindrical Lighting System

Navrženo k vytvoření perfektních světelných podmínek

Celosvětově první pohyblivý systém osvětlení rotující s fotoaparátem v rozsahu 300°.

Čistý, válcový tvar, důraz na naklánění osy fotoaparátu, kterým, může být zabrán úhel 0-90 stupňů. Tato unikátní vlastnost umožňuje otáčet kamerou společně s LED osvětlením rozmístěném v 6 sekcích okolo objektu.

Multi-Touch

Multi-Touch

Technologie zobrazení produktu ovládáte pomocí celé ruky a intuitivních gest.

Intuititvní ovládání rukou Vám pomůže produkt otáčet a zoomovat i při otáčení

Nyní můžete posouvat výrobek a zobrazit tak jeho volný pomalý pohyb jako by byl ve stavu beztíže. Budete ohromení kvalitou a plnou kontrolou obrazu. Vyzkoušejte a sledujte vaše vlastní reakce.​

Vyzkoušejte na Vašem tabletu nebo na dotykovém chytrém telefonu expand
DeepZoom

DeepZoom

Technologie DeepZoom umožňuje volně zoomovat prohlížený produkt: bez omezení kvality, nezpomaluje připojení k Internetu nebo rychlosti webu

Díky DeepZoom bude výrobek prohlédnutelný hladce a rychle do nejmenšího detailu.

Jak na pracovní ploše, tak na mobilních zařízeních. Deep Zoom při spojení s technologií Multi-Touch udělá skutečný dojem na zákazníka a produkt si prohlédne takovým způsobem, že zůstane v jeho paměti na dlouhou dobu.

Consistent Shooting

Neměnné
Focení

Naše produkty jsou optimalizovány pro reprodukovatelnost fotografií, která je tak důležitá pro internetový business.

Všechny naše softwarové a hardwarové řešení jsou navrženy tak, aby bylo dosažení nejlepšího výkonu v co nejkratším čase.

Ghost Image

Obrázek ducha

Přejete si opakovat stejnou scénu? Je to velmi jednoduché.

Hlavní obrázek bude umístěn do LiveView produktu, který chcete fotografovat. S výrobkem umístěném ve stejném místě, jeho umístění a oříznutí se stává směšně jednoduché.

Template Creator

Tvorba
Šablon

Mohli by jste očekávat lepší vylepšení workflow?

Nastavení fotoaparátu, osvětlení a nahrávání obrazu - vše, co by mohlo být k dispozici stiskem jednoho tlačítka přímo z paměti obrazu, který vyberete jako perfektní.

Live View

Živý náhled

Fotografování obrázků nebylo nikdy snažší

Všechny změny nastavení kamery či osvětlením jsou okamžitě vidět na displeji pomocí LiveView.