Automated Photography Solutions

Technologie

360° produktová fotografie

Jako světový lídr v oblasti produktové fotografie softwarových a vizualizačních technologií se snažíme zlepšit metody a kvalitu prohlížení produktu. Vytváříme fotografický software nové generace pro automatizovanou produktovou fotografii. Naše technologické inovace definují globální standardy a směry vývoje v kategorii online prohlížení produktu.

shoe-1

IQ Maska

IQ Mask

Toto je celosvětově jediná inteligentní technologie automatického odstraňování pozadí.

Pracuje na pozadí - není třeba o tom vědět nebo se o cokoli starat.

Platforma se pootočí, fotoaparát pořídí další snímek a pozadí z již pořízených záběrů je odstraněno - rychle a přesně. I v nejmenších detailech.

h-point

Proč odstraňovat pozadí ?

Každý fotograf ví, že pro získání dobrého záběru musí být výrobek perfektně nastaven a nasvícen, aby správně prezentoval svou image a kvalitu. To je důvod, proč profesionální fotografové tráví s vytvořením správných záběrů obrovské množství času.

V ORBITVU jsme přijali stejný přístup. Jediný rozdíl je ten, že ORBITVU zařízení to dělá automatizovaně a několikanásobně rychleji než člověk.

S IQ maskou se můžete zaměřit na osvětlení produktů správným způsobem, aby jste získali přesnost detailů, hran a věrně reprodukovali barvu a přirozenost produktu. Produkt můžete také zobrazit na pozadí dle vašeho výběru,na kterém to bude vypadat nejlépe. Co je nemožné pro jiné, je snadné pro ORBITVU.h-point

ORBITVU versus ostatní řešení

Přístup ORBITVU je naprosto odlišný od toho, co najdete v kompaktních studiích jiných výrobců.

Ostatní přistupují k tématu zcela opačným způsobem než my: soustřeďují se na pozadí, my na produkt... Porovnání mezi ORBITVU technologií automatického odstranění pozadí, a odstranění pozadí konkurenčních technologií ukazuje na skutečnost, že ORBITVU technologie odstraní pozadí bezkonkurenčně.

Konkurenční řešení a produkty jsou osvětleny tak intenzivním paprskem světla, které září a stává se téměř neviditelným. Poté se toto světlo změní na transparentní, které jen navozuje dojem, že je pozadí odstraněné. Bohužel, toto pozadí je tam vlastně stálé a výrobek díky tomu nevypadá moc dobře. Proč? Přesvědčte se sami:right-arrow ORBITVU

shoe-2
  • Realisticky reprodukované barvy
  • Zachování hloubky
  • Výrazné okraje výrobku (i u bílých produktů)
  • Viditelné detaily

right-arrow Ostatní řešení

shoe-2
  • Nedostatek hloubky a detailů
  • Rozmazané hrany
h-point

Vaše vlastní umělá inteligence

Jsme jediná společnost na světě, která nabízí řešení založená na inteligentních algoritmech, které identifikují, analyzují a zlepšují nedokonalosti obrázku

Dokonce i když zachytíte nestejné okraje, neočekávané nečistoty, šmouhy nebo cizí předměty, které nejsou součástí fotografovaného produktu, budou automaticky identifikovány a odstraněny, abychom Vám ušetřili čas opětovným focením.

shoe-3
h-point

Náročné produkty

ORBITVU řešení s technologií IQ Maska jsou jediným nástrojem na světě ke správnému fotografování a odstraňování pozadí u produktů klasifikovaných jako obtížné nebo velmi obtížné k fotografování, především bílých, lesklých, průhledných nebo poloprůhledných objektů, jak ve statické, tak v 360° fotografii

Mnoho našich zákazníků před rozhodnutím o koupi ORBITVU testovalo jiná řešení. Bohužel ukázalo se, že fungují pouze v některých případech, zejména při focení barevných produktů. To je vážný problém, kterému budete muset v budoucnu čelit, pokud se rozhodnete fotografovat jiné než pouze barevné výrobky.

Bílá
Bílá
Transparentní
Transparentní
Lesklá
Lesklá
Transparentní
Transparentní
Více
Auto Cropping

Auto-Oříznutí

Každý ví, kolik času zabere správné nastavení výrobku, jeho oříznutí, udržení adekvátních okrajů, velikost snímku a celkový soulad s ostatními fotografiemi výrobků prezentovaných na webu.

S auto-oříznutím software automaticky identifikuje velikost objektu, ořízne obraz a zpracuje do určité velikosti. Jako výsledek dostanete přesně oříznuté záběry všech vašich produktů.

right-arrow ODSTRANIT POZADÍ

Multi-Jádro

Multi-Core

Většina řešení, která jsou k dispozici na trhu, byla vytvořena na základě zastaralých technologií.

To je důvod, proč nevyužívají plných schopností procesoru Vašeho počítače a fungují několikrát pomaleji

ORBITVU technologie využívá plný výkon procesoru počítače a každé jeho jádro k provedení daného úkolu. Z tohoto důvodu, namísto pouze jednoho úkolu, provede několik úloh současně, a jeho pracovní frekvence je bezkonkurenční i pro jeho velmi vysoké rozlišení obrázků.

Díky multi-jádru technologii, můžete dosáhnout neuvěřitelných efektů v neuvěřitelně krátké době. Zde jsou některé příklady:

360° prezentace + 36 fotografií s odstraněným pozadím = 2,5 minuty

4 rozdílné produktové fotografie s odstraněným pozadím = 40 vteřin

4 rozdílné produktové fotografie s pozadím = 30 vteřin

Více
M-View

M-View

Problémem, kterému čelí současný trh, je spolupráce fotografické technologie 360° s technologií zařízení, na kterém je zobrazována.

Většinou výrobky mohou být správně zobrazeny pouze pomocí jedné technologie, zatímco ostatní technologie toto zobrazení nepodporují.

Pro ORBITVU to není problém. Vzhledem k M-View (Multi View), způsob a režim technologie displeje automaticky upraví zařízení, a nemá žádný vliv na dobu potřebnou pro otevření prezentace. ORBITVU řešení využívá jak HTML5 tak Flash technologie, a tak nabízí nejlepší možný zážitek ze zobrazení produktu bez ohledu na zařízení nebo technologie.

techs
h-point

Vyzkoušejte si sami…

Znáte někoho, kdo má jiné vybavení než Vy ? Nebo Vy sami máte zařízení používající různé technologie?

Nejjednodušší způsob, jak otestovat technologii ORBITVU M-view je oskenování tohoto kódu s každým zařízením, které aktuálně využíváte.

h-point

Proč dvě technologie: HTML5 a Flash?

Někdo by se mohl zeptat, proč vyvíjíme dvě technologie pro prezentování výrobků při předvídání zániku Flash?

Vyvíjíme dvě nezávislé technologie, protože věříme, že je to pro nás jediný způsob, abychom byli schopni nabídnout nejvyšší kvalitu prohlížení produktů, za jakýchkoliv podmínek a na jakémkoli zařízení.

HTML5 funguje velmi dobře na moderních mobilních zařízeních, ale přináší mnoho komplikací se staršími prohlížeči, které nemohou využívat HTML5 výhody.

Použití Flash poskytuje nejen optimální kvalitu na starších prohlížečích, ale také umožňuje publikovat prezentace výrobků na stránkách, které neumožňují použití externích skriptů HTML5, jako je například e-Bay nebo Facebook.

Více

LED Osvětlení

LED Power Lighting

Systém tisíců speciálních LED diod ovládaných vyspělou elektronikou.

Výsledek? Světlo o 35 000 lumenů [lm] k perfektnímu nasvícení Vašeho produktu – jako kdyby jste měli k dispozici profesionální studio. Žádné limity a vždy perfektní produktová fotografie bez šumu, perfektně ostrá a s přirozenými barvami.

h-point

Barvy

Vysoký CRI parametr (hodnota indexu svítivosti) > 85 jednotek světelného spektra přizpůsobených fotoaparátu, získá zcela pravdivou, realistickou a nekompromisní reprodukci barev produktu.

Vy i Vaši zákazníci to ocení; Zákazníci nebudou zklamáni z dodaného výrobku a vy oceníte dramatické snížení počtu vrácených produktů, které vypadají jinak on-line, než ve skutečnosti.h-point

Možnosti

6 nezávisle řízených panelů Vám poskytne plnou flexibilitu provozu.

Budete mít možnost pracovat jako profesionální fotograf, například pomocí kontrastního osvětlení, které slibuje úžasné vizuální efekty: hloubku, údaje o výrobku, a podrobnosti o jeho struktuře.

Pokud nejste obeznámeni s principy nastavení světla, můžete použít předdefinované profily nastavení světel, určené speciálně pro snímání různých typů výrobků. Jsou ideální jak pro ty, kteří nevědí jak fotit, tak pro zkušené fotografy, neboť jim umožní maximální zrychlení jejich práce.

Více

Válcovitý osvětlovací systém

Cylindrical Lighting System

Navrženo k vytvoření perfektních světelných podmínek

Celosvětově první pohyblivý systém osvětlení, rotující s fotoaparátem v rozsahu 300°.

Čistý, válcový tvar, důraz na naklánění osy fotoaparátu, kterým může být zabrán úhel 0-90 stupňů. Tato unikátní vlastnost umožňuje otáčet fotoaparátem společně s LED osvětlením rozmístěným v 6 sekcích okolo objektu.

Multi-Touch

Multi-Touch

Technologie zobrazení produktu ovládáte pomocí celé ruky a intuitivních gest.

Intuititvní ovládání rukou Vám pomůže produkt otáčet a zoomovat i při otáčení

Nyní můžete posouvat výrobek a zobrazit tak jeho volný pomalý pohyb jako by byl ve stavu beztíže. Budete ohromeni kvalitou a plnou kontrolou obrazu. Vyzkoušejte a sledujte vaše vlastní reakce.​

Vyzkoušejte na Vašem tabletu nebo na dotykovém chytrém telefonu expand
DeepZoom

DeepZoom

Technologie DeepZoom umožňuje volně zoomovat prohlížený produkt: bez omezení kvality, zpomalení připojení k Internetu nebo rychlosti webu

Díky DeepZoom bude výrobek prohlédnutelný jednoduše a rychle do nejmenšího detailu.

Jak na pracovní ploše, tak na mobilních zařízeních. Deep Zoom při spojení s technologií Multi-Touch udělá skutečný dojem na zákazníka a produkt si prohlédne takovým způsobem, že zůstane v jeho paměti na dlouhou dobu.

Consistent Shooting

Neměnné
Focení

Naše produkty jsou optimalizovány pro reprodukovatelnost fotografií, která je tak důležitá pro internetový business.

Všechny naše softwarové a hardwarové řešení jsou navrženy tak, aby bylo dosažení nejlepšího výkonu v co nejkratším čase.

Ghost Image

Obrázek ducha

Přejete si opakovat stejnou scénu? Je to velmi jednoduché.

Hlavní obrázek ducha bude umístěn do LiveView produktu, který chcete fotografovat. S výrobkem umístěným ve stejném místě, se jeho zpracování a oříznutí stává směšně jednoduché.

Template Creator

Vytvoření
Šablony

Mohli by jste očekávat lepší vylepšení workflow?

Nastavení fotoaparátu, osvětlení a nahrávání obrazu - vše je k dispozici stiskem jednoho tlačítka přímo z paměti obrazu, který vyberete jako perfektní.

Live View

Živý náhled

Fotografování obrázků nebylo nikdy snažší

Všechny změny nastavení fotoaparátu či osvětlení jsou okamžitě vidět na displeji pomocí Živého náhledu.