Automated Photography Solutions

Kdo jsme ?

Jsme globálními lídry technologických inovací v oblasti automatizované 2D, 3D a 360°produktové fotografii a její aplikaci v businessových procesech a efektvní produktové komunikaci.

Co děláme ?

Řešíme teleportaci produktů – to je vše, co umožňuje prohlédnout produkt na dálku stejně dobře jako ve skutečnosti nebo ještě lépe.

Důvodem, proč rozvíjíme technologii automatického 360°, 2D a 3D fotografován je vytvořit praktická řešení, která pokrývají potřeby zítřka.

Kde podat žádost ?

Proč ORBITVU?

Tradice a zkušenosti

Základem profesionálního focení ORBITVU je silná rodinná tradice

Talent a kreativita

Od samého počátku bylo zájmem ORBITVU poskytovat inovativní řešení pro fotografování a videoprůmysl. Příkladem takových řešení jsou naše vlastní algoritmy zpracování obrazu s automatickým odstraněním pozadí, i s těmi nejmenšími detaily, které je celosvětově unikátní.

Vyrobeno v ORBITVU

Nevyrábíme v Asii. R & D ( rozvojové centrum ) a marketingové oddělení sídlí v Evropě.

100% našich technologií a výrobních procesů bylo, je a bude tvořeno pod střechou ORBITVU. Kvalitní a hodnotná řešení ORBITVU jsou vysoce ceněna zákazníky po celém světě.

Výrobní Know-How

Kvalita a důvěra je ten nejdůležitější faktor v oblasti fotografie

Naše R&D

Jen málo společností na světě se může chlubit tak velkým oddělením R&D, skládajícím se z odborných inženýrů, programátorů, obchodníků a fotografů.

Globální značka - Globální standardy

ORBITVU řešení jsou dostupná kdekoliv na světě.

Přímý prodej máme ve 27 zemích a seznam se rozšiřuje každý měsíc. Zajišťujeme stejnou úroveň služeb, pomoci a podpory bez ohledu na místo. Jsme k dispozici on-line i v režimu offline, při osobních schůzkách i na telefonu; pořádáme prezentace a workshopy, a v případě potřeby pomáháme s poskytováním školení.

Pokud máte námitku nebo špatnou zkušenost s nejvyššími standardy ORBITVU, dejte nám prosím vědět písemně na adrese:
service_quality@orbitvu.com
Situaci okamžitě napravíme