Kdo jsme ?

Jsme globálními lídry technologických inovací v oblasti automatizované 2D, 3D a 360°produktové fotografie a její aplikaci v businessových procesech a efektvní produktové komunikaci.

Co děláme ?

Řešíme teleportaci produktů – to je vše co umožnuje prohlédnout produkt na dálku stejně dobře jako ve skutečnosti nebo ještě lépe.

A to je důvod, proč rozvíjíme technologii automatického 360°, 2D a 3D fotografování: vytvořit praktická řešení, která pokrývají potřeby zítřka.

Kde podat žádost ?

Proč ORBITVU?

Tradice a zkušenosti

Silná rodinná tradice profesionálního focení je základem ORBITVU

Talent a kreativita

Naše společnost byla a stále je tvořená lidmi s mimořádně širokou škálou zájmů a nezpochybnitelným talentem.

Vyrobeno v ORBITVU

Nevyrábíme v Asii. R & D a marketingové oddělení sídlí v Evropě.

100% našich technologií a výrobních procesů bylo, je a bude vytvořeno pod střechou ORBITVU. Výstupy kvalitních a hodnotných ORBITVU řešeních jsou vysoce ceněni zákazníky po celém světě.

Výrobní Know-How

Kvalita a důvěra je ten nejdůležitější faktor v oblasti fotografie

Naše R&D

Jen málo společností na světě se může chlubit rozšířeným R&D oddělením skládajícím se z odborných inženýrů, programátorů, obchodníků a fotografů.

Globální brand, Globální standarty

ORBITVU řešení jsou dostupné kdekoliv na světě.

Přímý prodej máme ve 27 zemích a seznam se rozšiřuje každý měsíc. Zajišťujeme stejnou úroveň služeb, pomoci a podpory bez ohledu na místo. Jsme k dispozici on-line, v režimu offline při osobních schůzkách i na telefonu; pořádáme prezentace a workshopy, a v případě potřeby pomáháme s poskytováním školení.

Pokud máte námitku nebo nepříjemnou zkušenost od nejvyšších standartů ORBITVU, dejte nám prosím vědět písemně na adrese:
service_quality@orbitvu.com
Situaci okamžitě napravíme