Automated Photography Solutions

Případové studie

Bata

Produkt: Alphashot XL

Pro módní průmysl je fotografování velmi důležité, protože na jeho základě prodáváme. Rozhodli jsme se koupit Alphashot, protože se nám líbí jeho funkce. Například nemusíme nastavovat světla - je to automatizované. Použití algoritmu Alphashot jistě zlepší náš pracovní postup.

Alena Brazdilova / Copywriter & Product Coordinator, Bata

Zacaris.com

Produkt: Alphashot 360

ALPHASHOT zlepšuje naši efektivitu práce tím, že obrázky našich produktů jsou mnohem rychleji hotovy. Vyrábíme více než 3 000 produktů za měsíc. Vybrali jsme toto zařízení, protože jsme měli problém s časem i náklady.

Eva Arrazola / Marketing manager, Zacaris.com

Joma

Produkt: Alphashot 360

Jedním z našich hlavních cílů při nákupu ALPHASHOT bylo podpořit online prodeje. S Alphashotem pracujeme efektivně. Alphashot urychluje práci při fotografování a úpravě fotografií.

Beatriz Sanchez / Communication Manager, Joma

Shuhplus

Produkt: Alphashot 360

Před nákupem zařízení jsme potřebovali v průměru 20 minut, než byl výrobek připraven na internetový obchod. Nyní je doba přibližně 2-3 minuty. Ale kromě úspory času přináší zařízení Alphashot další výhody, zejména pokud jde o standardy obrazu Amazon.

Georg Mahn / Strategy Management Director, Schuhplus
Rossmann

Rossmann

Produkt: Alphashot 360

Alphashot změnil náš předchozí styl práce s produkty. To nám pomáhá začlenit produkty v řadě komunikačních kanálů, jakož i v oblasti vizuální standardizace obsahu nabídky a prezentace ve všech komunikačních prostředcích.
Práce s Alphashot je jednoduchá a automatické odstranění pozadí značně urychlí práci.

Ewelina Kotlinska / ROSSMANN
Happy Gifts

Happy Gifts

Produkt: Alphashot 360

Alphashot se stal základním nástrojem v marketingovém oddělení. Je v neustálém provozu, při výrobě, kontrole kvality, designu a dokonce i v obchodním oddělení. Interní komunikace se změnila a stala se mnohem efektivnější. Pracujeme mnohem rychleji a naše fixní náklady fotografa zmizely z marketingového rozpočtu.

Agata Plesinska / Marketing Manager, Happy Gifts Europe
Fortessa Inc.

Fortessa Inc.

Produkt: Alphashot XL Pro

Po celá léta jsme potřebovali na zpracování fotografií každého našeho produktu 15 až 45 minut. S Alphashot jsme ušetřili doslova stovky hodin editací, díky tomu nám zbývá čas na práci na dalších projektech. Nedávno jsme aktualizovali naše katalogové stránky 500+ ve velmi rychlém čase.Nedovedu si představit, jak dlouho by nám práce trvala bez užití Alphashot.

Roxanne Williams / Director Network Operations, Fortessa Inc.

City Public Library in Słupsk

Produkt: Alphashot 360

Digitalizace muzejních objektů umožňuje jejich prohlížení online uživatelům po celém světě. Díky řešením Orbitvu můžeme konečně digitalizovat trojrozměrné objekty. Proces je jednoduchý a rychlý.

Sławomir Żabicki/ Head of the Digitization Department, City Public Library in Słupsk
New Balance Inditex Basf GS1 MediaMarkt Hermes Paris Avon Europa Apotheek Footway S.Oliver Tamaris Grand Vision Bershka Inter Cars Puma Oriflame Sandoz KS Tools Joma Bata Würth Toya Mitsubishi Electric Vaillant Delphi Technologies Lidl Jägermeister Hama Rossmann CCC FortessaTABLEWARE SOLUTIONS Diamon Bank Asia Compass Group ASSA ABLOY DIA Sacla William Grant & Sons
Contact request Thank you for sending us a message. We will reply as soon as possible.