Galaxy Network

ORBITVU Galaxy
Co je nového v Galaxy ?
img

ORBITVU GALAXY je skupina společností sestávající z nezávislých fotofragů, foto agentur, reklamních a komunikačních agentur stejně tak z e-komerčních společností, které se specializují na produktovou fotografii a poskytují příbuzné služby služby (2D a 360°/3D prezentace) na nejvýší úrovni.

Why Galaxy?
img

GALAXY was created to make it easy for the Customers to find and select the best contractor, which:

  • nabízí state-of-the-art škálu fotografických služeb,které se ztotožňují s potřebami trhu
  • pracuje v souladu s nejvyššími standardy v produktové fotografii, které jsou propagovány ORBITVU po celém světě
  • využívá state-of-the-art, automatizované řešení, díky kterému funguje efektivněji a zákazníkovi nevznikají další náklady
  • spolupracuje se zákazníky na základě inovativní ORBITVU SUN platformy, která usnaďnuje vzájemnou spolupráci...
  • nabízí svým zákazníkům neomezené možnosti dodatečné podpory pro oblast prodeje a marketingu zákazníky, stejně jako přizpůsobené řešení, zaměřené na zlepšení konkurenceschopnosti produktu (např ORBITTOURs - virtuální průvodci produktu, spojení a generátor kódu, cross-selling nástroje, atd. )
Co je nového v Galaxy ?
img

ORBITVU GALAXY byl vytvořen pro zákazníky, jejichž fotografické potřeby nejsou dostatečně velké, aby se jim vyplatil nákup ORBITVU řešení. Ale GALAXY se také doporučuje pro ty, kteří mají obrovské portfolio produktů a přesto kvůli firemním omezení (například postupy, prostorem, atd.) chtějí outscourovat své služby.

ORBITVU síť